TST REALTST REAL

Infolinka: 721 471 471

Obec Zlonín se rozkládá na území v oblasti České vysočiny, podsoustavě Polabské tabule. Okolní terén je plochý, velmi mírně zvlněný. Nadmořská výška se pohybuje v rozmezí 176 - 225 m. Celkem zde žije cca 300 obyvatel v cca 150 domech. Spojení s Prahou a okolními obcemi je zajištěno autobusy Pražské integrované dopravy (PID) a vlaky ČD.

Ve 3 km vzdálené obci Líbeznice se nachází budova zdravotního střediska se dvěma obvody, dětským střediskem, zubním střediskem s laboratoří, lékárna, mateřská škola, základní škola, pošta, kostel a několik restaurací.

Pražská městská část Letňany je vzdálena 10 km a nabízí kompletní občanskou vybavenost.

Kulturní a sportovní vyžití

Sportovní nadšence jistě zaujme GOLF ZLONÍN, tenisové kurty Tenis Hovorčovice a nedaleké Sportovní centrum Letňany s ledovou plochou a Aquacentrum Letňany Lagoon s plaveckým bazénem, tobogánem a saunou

Ve Zloníně se dále nabízí možnost využití turistických tras, naučných stezek a cyklotras.

Relaxace, zábava a nákupy

Svým novým rezidentům nabídne dostatek místa pro odpočinek, relaxaci, nákupy a zábavu, a to díky blízkosti největšího obchodního centra v České republice Obchodní centrum Letňany s nákupní galerií, multikinem Palace Cinemas a množstvím restauračních zařízení.

Další novostavby

ŘADOVÉ DOMY ZLONÍN - ZA HUMNY II

ŘADOVÉ DOMY ZLONÍN - ZA HUMNY II

10 řadových rodinných domů 4+kk (140 m2) s 2 koupelnami a garáží

od 3.999.999,- Kč včetně pozemku a DPH