TST REALTST REAL

Infolinka: 721 471 471

 

V obci Zlonín u Prahy je v klidné části obce určené pouze k bydlení dokončována výstavba komorního projektu deseti řadových rodinných domů.

Tento projekt je již druhým projektem developerské společnosti STARTER HOMES, která je financována anglickým investorem. První projekt výstavby 17 řadových rodinných domů ZA HUMNY byl realizován v nedaleké obci Hovorčovice v roce 2009. Zde můžete najít podrobné informace o dokončeném projektu v obci Hovorčovice  ZA HUMNY I

Ve Zloníně bylo vybudováno pouze 10 řadových domů a k prodeji je poslední dům, které jsou dispozičně řešeny jako 4+kk o ploše 140 M2 + úložný prostor na půdě 5,6 m2. Každý dům má garáž, dvě koupelny a samostatné WC. Domy jsou seskupeny po čtyřech a šesti domech. Před každým domem je k dispozici parkovací místo a patří k němu pozemek o výměře od 274 do 463 m2. Nedílnou součástí projektu je již dokončená přístupová komunikace, včetně veřejného osvětlení.

Aktuální stav výstavby můžete sledovat na fotografiích v Galerii zde

Jednotlivé domy jsou dokončovány až na základě požadavků klienta do 6 měsíců od podpisu smlouvy - klient může měnit dispozice a vybavení domu.

Všechny domy jsou připojeny na všechny inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina, plyn). Při stavbě jsou použity nadstandardní stavební materiály - cihlový systém POROTHERM, izolace z polystyrenu tl. 80 mm, 5-ti komorová plastová okna s izolačním dvojsklem, střešní krytina BRAMAC, atd. Stavební části a standardy jsou podrobně popsány zde.

Ceny domů jsou od 3 400 000 do 5 000 000 Kč - ceník najdete zde.


   

Dispozice


 

 

 

 

 

 


 

 

Další novostavby

ŘADOVÉ DOMY ZLONÍN - ZA HUMNY II

ŘADOVÉ DOMY ZLONÍN - ZA HUMNY II

10 řadových rodinných domů 4+kk (140 m2) s 2 koupelnami a garáží

od 3.999.999,- Kč včetně pozemku a DPH