TST REALTST REAL

Infolinka: 721 471 471

 

Řadové rodinné domy u Říčan 2

Nedaleko Říčan byla zahájena výstavba řadových rodinných domů s nádherným výhledem do krajiny. Čtyři řadové rodinné domy a dva dvojdomy mají dispozici 5+kk s garáží a užitnou plochu 148m2. Pozemky mají plochu od 449 m2 do 707 m2.

Výstavba 6 řadových rodinných domů navazuje na samostaný rezidenční areál, který je tvořen 27 samostatnými rodinnými domy - RODINNÉ DOMY U ŘÍČAN. Součastí rezidenčního areálu je mateřská školka a je plánováno vybudování viceúčelového sportovního centra.

Předpokládaný termín dokončení řadových rodinných domů typu G1 až G4 je květen až červen 2008.

 

Jedná se o velký dům, který nabízí pružné využití dle přirozeného vývoje života rodiny. Členění je nad časové, zajímavé a mnoho domů takto řešeno není. Základní rodinná verze s hernou a kanceláří, nebo garsoniérou. Plná rodinná verze, kde z herny je další pokoj, nebo pracovna v závislosti na stavu a potřebách rodiny s tím, že garsoniéra je stále buď na bydlení nebo kancelář. Až děti vylétnou z hnízda, je možnost celé vrchní patro pronajmout jako byt se samostatným vstupem nebo přizpůsobit pro bydlení vlastního dítěte a jeho nové rodiny.Tomuto řešení odpovídá terasa v patře. Celé přízemí pak slouží pro rodiče. Tímto uspořádáním domu se rodinný kruh uzavírá.

Nádherný výhled na jih, který nikdo nikdy nezastaví!!! Dům stojí nad úrovní silnice III.třídy

Všechny domy jsou již prodány.

Další novostavby

ŘADOVÉ DOMY ZLONÍN - ZA HUMNY II

ŘADOVÉ DOMY ZLONÍN - ZA HUMNY II

10 řadových rodinných domů 4+kk (140 m2) s 2 koupelnami a garáží

od 3.999.999,- Kč včetně pozemku a DPH